Ένα ταξίδι μοναδικό!

Βουλή, Ακρόπολη, Μουσείο Ακρόπολης, Ισθμός Κορίνθου, Μυκήνες, Επίδαυρος, Ναύπλιο, Παλαμήδι, Βιτύνα, Καλάβρυτα, Πλατανόδασος Καλαβρύτων, Σπήλαιο Λιμνών, Μουσείο και Μνημείο Ολοκαυτώματος, Αγία Λαύρα, Ιερά Μονή Μεγάλου Σπηλαίου, βόλτα με τον Οδοντωτό, Διακοφτό! Ένα πενταήμερο γεμάτο εικόνες, χρώματα, μυρωδιές, χαμόγελα, ανάμεικτα συναισθήματα! Ευχαριστούμε τις υπεύθυνες του ΚΕΠΕΑ Νέας Κίου Αργολίδας για την απίστευτη ξενάγηση στο Ναύπλιο, τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για τα δωράκια (εισιτήρια μουσείων, οδοντωτού και ένα γεύμα) που έκανε στους μαθητές μας, αλλά και τους διευθυντές των Δημοτικών Σχολείων Κεραμίου Λέσβου και Θολοποταμίου Χίου για την εξαιρετική συνεργασία και την υπέροχη παρέα!